Тканини .Догляд та чистка.
Замовляючи перетяжку м'яких меблів, Ви можете підібрати оббивку по своєму смаку, створити свій неповторний варіант, ідеально відповідний пристрастям і кольоровій палітрі інтер'єру. Наші колекції тканин включають в себе і шовковисті жаккарди і царствені велюри, бархатистий флок і благородні шенілли, демократичну штучну шкіру і буклированные тканини, шикарну замшу, вишукані хутра і супермодні тканини. Всі вони красиві, модні, довговічні, легкі в догляді, екологічно чисті. М'якість ворсу, що поєднується з високою міцністю, що робить ці тканини неповторними.
Еврофлок
Еврофлоки від MICROFIBRES прекрасні в момент покупки та чудові через роки! Їх переваги працюють 24 години в добу! Еврофлок - нове покоління меблевих тканин. Вони виробляються в Бельгії та США компанією Microfibres, світовим лідером в області виробництва текстилю.
Переваги еврофлока пояснюються його складом і інноваційним процесом виробництва розробленим компанією Microfibres. Тканина повністю відповідає вимогам ГОСТ 24220 "меблеві Тканини. Загальні технічні умови."
Унікальні властивості Еврофлока перевірені Національним Інститутом здоров'я, і матеріал рекомендований до використання у виробництві м'яких меблів.
Еврофлок має водооталкивающим ефектом і стійкістю до забруднень; практичний у догляді, легко чиститься; довговічний, зносостійкий; м'який і стильний; екологічно чистий, гіпоалергенний; служить перешкодою для бактерій; містить натуральну сировину.
Шинилл
Шинилл в перекладі з французької - "гусениця". Шинилл - тканина, яку виробляє текстильна промисловість уже понад 200 років. Шинилловая пряжа створюється шляхом вплетення ворсинок між двох міцних ниток, які пізніше скручуються по спіралі. Зовні вона схожа на волохату гусінь, звідки й походить її назва. За складом сировини вона може бути однорідною: віскозної або поліестерної, або бути змішаною: наприклад, поліестер з віскозою, бавовною або акрилом. Шинилл - дуже щільна і міцна тканина. Вона має високу зносостійкість за наявності синтетичних волокон. По екологічності шинилл близький до гобелена, так як в ньому присутні і натуральні волокна.
Чистка шинилла. Плями від чаю, шоколаду, кетчупу, кулькової ручки і навіть червоного вина легко прибираються миючими засобами на основі води. Сліди від губної помади і жиру можна видалити за допомогою 3-6%-ного аміачного розчину і води. Годиться легка суха чистка на основі перхлоретилену. Чищення пилососом з м'якою щіткою досить робити 1 раз у тиждень.
Жаккард
Жакардові тканини- виробляються жакардовим переплетенням на спеціальних верстатах з бавовняної та змішаної пряжі різної лінійної щільності тканини. Вони можуть бути крупноузорчатыми,мелкоузорчатыми,одношарові,двошарові.
Складна будова меблевих тканин призводить до ущільнення тканини, підвищує міцність до стирання. Технологія виробництва дозволяє отримувати тканина з рельєфним малюнком, великим запасом міцності на стирання і на дію розривного навантаження.
Скотчгард
Скотчгарды (бавовна) відносяться до натуральних волокон. Це волокна, які покривають насіння бавовнику. Проте на самому початку розвитку цього способу декорування тканини малюнки друкували на полотнах із чистої бавовни. Тому сьогодні, коли згадуються тканини з друкованим малюнком, то в першу чергу мають на увазі саме бавовняні тканини. Хоча при цьому варто зазначити: те, що в наш час мебельниками називається бавовняною тканиною, може являти собою і тканина зі змішаним волокном і навіть повністю синтетичне полотно.
В наш час хлопки, як правило, використовують для знімних чохлів так званих "французьких" диванів. Альтернативне назва "хлопків" -скотчгарды. Ця назва виникла завдяки тому факту, що для просочення більшості тканин цієї категорії використовується спеціальне масло, пило і водовідштовхувальне просочення - Scotchguard. Основний постачальник цих тканин - Іспанія. Покриття Scotchguard вимагає дбайливого відношення (у гарячій воді він розчиняється) - його треба протирати вологою ганчіркою.
Жакардові шиниллы
Жакардові шиниллы- одні з найбільш розкішних меблевих тканин. До складу цих тканин входить шинилловая пряжа, яка складається з спеціальних волокон, вплетених між двома міцними нитками. Технологія жаккарда дозволяє створити унікальні багатошарові плетіння, які забезпечують неповторну фактуру і малюнок цих тканин.
Жакардові шиниллы ідеальні для віталень, дитячих кімнат і спалень: вони гіпоалергенні. екологічно безпечні та доступні за ціною. Різноманітність їх диайнов і кольорів дає необмежений простір для творчості.
Велюр
Велюри- ворсові тканини, призначені для використання при личкуванні м'яких меблів складних форм. По структурі ці тканини з стійкими мало розтягуються переплетеннями.
Тканини ворсових переплетень мають ґрунтове полотно, утворене двома системами ниток, і ворс, утворений з ворсової системи ниток і закріплений переплетенням в грунті. Основним недоліком більшості велюров є схильність до випадання ворсу, тобто якщо «пощипати» тканина, в руках залишаються ворсинки.
Велюр характеризується високою зносостійкістю. Це дуже нескладна в експлуатації, надійна і практична тканина.
Гобелен
Гобелени - принцип створення гобеленів - це просте переплетення ниток. Він виготовляється зі змішаних ниток, причому бавовна практично не використовується.
Незважаючи на подальший рух прогресу, принцип створення гобеленів не змінився: це просте переплетення ниток. Але є тканини з дуже складним складом (поліестер, бавовна, олефін, акрил). Їх виробляють у США, Канаді, Франції та Німеччини. Вони досить щільні на дотик, мають складний і красивий малюнок з найдрібнішими деталями, не линяють і не розповзаються в експлуатації. Нитки настільки міцно переплетені, що тканина навіть нелегко розрізати ножем. Такі високоякісні гобелени зараз дуже популярні в усьому світі.
Штучна замша
Штучна замша - тканинна імітація натуральної замші. Штучна замша - м'яка, оксамитова на дотик, має максимальне візуальне схожість з натуральним матеріалом і створює неповторне відчуття теплоти і простору. Текстиль нового покоління, зроблений з 100% поліестеру на 100% бавовняної основі. Має захисну тефлонову просочення. Замша володіє високою міцністю, стійкістю до хімічного та світлового впливів. Завдяки своїм якостям штучна замша застосовується при виробництві м'яких меблів і годиться для будь-якого інтер'єру. З роками тканина не витирається і не витягується від постійних навантажень.
Штучну замшу легко чистити, можна прати в теплій воді. Для підтримки чистоти слід використовувати м'яку щітку. При виведенні плям необхідно бути гранично обережним і пам'ятати просте правило з курсу загальної хімії, який свідчить, що "подібне розчиняється в подібному". Тобто водорозчинні плями краще очищати водними мильними розчинами, в той час як плями від масляної фарби необхідно виводити очищеним скипидаром.
Шкіра
Шкіра натуральна є основним облицювальним матеріалом для виготовлення високоякісної, «престижної» м'якої меблів.
Штучна шкіра (шкірзамінник, кожзам) — матеріал з одностороннім монолітним або пористим покриттям ПВХ на бавовняних і поліефірних трикотажних основи. Залежно від призначення, випускається з полівінілхлоридним і комбінованим полівінілхлорид-поліуретановим покриттям різної товщини, тобто шляхом з'єднання плівки з полівінілхлориду або полімерних поліефірних матеріалів з різними основами — трикотажної, тканої або нетканій.
Штучна шкіра не поступається за експлуатаційними характеристиками натуральній шкірі, досить зносостійкий матеріал, призначений як для побутової меблів, так і для меблів громадських приміщень.
Догляд та чистка меблевих тканин - Рекомендації з видалення забруднень.
Жирні плями:
Прикладіть до плями добре всмоктуючу паперову серветку. Обробіть забруднену ділянку вологою губкою, просоченою мильним розчином. Видаліть надлишок вологи серветкою, розчешіть ворс м'якою щіткою.
Губна помада:
Швидко замойте 10% спиртовим розчином і видаліть надлишок вологи серветкою. Обробіть губкою, просоченою мильним розчином, видаліть надлишок вологи серветкою. Промийте чистою водою і знову видаліть надлишок вологи серветкою.
Кулькова ручка:
Швидко замойте 10% спиртовим розчином Промокніть, промийте чистою водою і видаліть надлишок вологи серветкою.
Жувальна гумка:
Покрийте жувальну гумку кубиками льоду (у пластиковому пакеті) і зішкребіть тупим предметом. Нанесіть етиловий спирт на тканину і висушіть поплескуванням.
Кава:
Промокніть вологу тканину, обробіть розчином м'якого мила і видаліть надлишок вологи серветкою.
Шоколад:
Зчистите засохлу пляму і заперіть теплою водою з м'яким милом. Промокніть серветкою.
Джем:
Нанесіть розчин м'якого мила з оцтом. Промокніть, промийте чистою водою і видаліть надлишок вологи.
Червоне вино:
Негайно промокніть рідина. Потім посипте вологу пляму сіллю. Після того, як сіль вбере вино і висохне, почистіть і пропилососьте.
Біле вино:
Промийте розчином з 3/4 етилового спирту і 1/4 води і просушіть. Знову промийте розчином м'якого мила з водою і видаліть надлишок вологи серветкою.
Фруктовий сік:
Нанесіть розчин з суміші аміаку і оцту і видаліть надлишок вологи серветкою.
Пиво:
Замойте вологу тканину м'яким милом і промокніть. Потім нанесіть розчин оцту (2 ст. ложки білого оцту на 1 літр води). Промокніть, промийте чистою водою і видаліть надлишок вологи серветкою.
Безалкогольні напої:
Промийте теплою водою і видаліть надлишок вологи серветкою.
Кров:
Видаліть пляму холодною водою. Обробіть розчином аміаку (3,6%), видаліть надлишок вологи серветкою.
Свічковий віск:
Сухий віск свічки слід роздрібнити, відскребти і зібрати пилососом. Накрийте залишився пляму промокальним папером і пропрасуйте.
Увага! Дані поради не підходять до окремих видів меблевих тканин. Натуральна і штучна шкіра вимагають спеціального догляду , перед хімчисткою в домашніх умовах цих матеріалів, необхідно проконсультуватися з фахівцями.
- Достоинства бескаркасной мебели,
- «Твій стиль» досконалість за доступними цінами